Sobota, 9 grudnia 2023

Bezpieczny dystrybutor wody dla firm, szkół i przedszkoli

10 listopada 2021

0

Bezpieczny dystrybutor wody dla szkoły, przedszkola i firmy. Najlepszy dystrybutor wody.

W 2020 roku nastąpiła znacząca zmiana w sposobie postrzegania bezpieczeństwa, higieny i życia. Producenci dystrybutorów wody nie pozostali w tyle w tej nowej sytuacji. Warto rozważyć zastosowanie w swoim otoczeniu dystrybutora wody, który jest bezbutlowy.

Dlaczego jest to ważne? Jest wiele powodów. Pozwólcie, że pokrótce wyjaśnię te powody:

1. Nie ma plastikowego zaopatrzenia w wodę.

To są ogromne korzyści. Nie musisz być otwarty na wizyty dostawców, którzy odwiedzają setki punktów zanim dotrą do Twojej szkoły lub firmy. Jest to bardzo realne i niepotrzebne ryzyko w dzisiejszych czasach.

2 Elastyczność

Niektóre miesiące wymagają więcej wody niż inne. Tryb Direct Chill umożliwia filtrowanie, podgrzewanie, chłodzenie lub gazowanie wody za pomocą bezbutlowego dystrybutora. Wystarczy kliknąć lub nacisnąć pedał albo wybrać opcję z aplikacji na smartfonie, a zobaczysz płynącą krystalicznie czystą wodę. Nie musisz mieć dodatkowych butelek w swojej firmie, ani nie ryzykujesz, że zabraknie Ci wody z powodu większego zużycia.

3. Przechowywanie

Bezbutlowe dystrybutory wody dają Ci dodatkowe metry kwadratowe przestrzeni w firmie, co może być kosztowne. Nie można przechowywać pustych butelek w szafkach lub na stojakach. Jest to zarówno niepraktyczne, jak i piękne.

4 Bezpieczeństwo.

To jest szeroki temat. Nowoczesne dystrybutory wody powinny być w stanie być obsługiwane za pomocą pedałów nożnych, lub poprzez nalewanie wody przez aplikację, która się z nim łączy. Eliminuje to konieczność dotykania dystrybutora wody rękoma. Firma Borg&Overstrom jest pionierem w takich rozwiązaniach.

Dystrybutor wody dla firmy

Dystrybutory wody z butelkami wymagają, aby każde ujęcie wody było wypełnione powietrzem. W ten sposób podczas napełniania powstają charakterystyczne bąbelki. Woda jest wystawiona na działanie wszystkiego, co znajduje się w powietrzu. Nie chcemy, abyś wyobrażał sobie, co to może być. Może też zacząć się psuć. Nie musisz czekać na efekty, jeśli umieścisz dozownik w jasnym miejscu z dostępem do światła słonecznego. Często słyszymy skargi, że butelki z wodą stają się zielone.

5 Koszty

Nawet najmniejsze firmy mogą odnieść korzyści z zakupu dystrybutora filtrującego wodę. Inwestycja ta jest bardzo opłacalna i może zaoszczędzić wiele pieniędzy. Istnieją magazyny, hale produkcyjne i firmy, które mogą zaoszczędzić tysiące złotych rocznie. Ale nawet jeśli jest to tylko 100 czy 200 złotych miesięcznie, to warto!

Istnieje możliwość zakupu dystrybutora z niskooprocentowanymi ratami (0,5% miesięcznie) i to się opłaca. Leasing dystrybutora wody jest stosunkowo najmniej opłacalny. Ponosimy koszty każdego produktu, który nie jest nasz. To rozwiązanie ma jedną zaletę, choć nie zawsze, a jest nią darmowa konserwacja co pół roku. Jest to jednak najdroższa opcja.

6. Czy każdy dystrybutor bezbutlowy (filtrująco-wodny) jest dobrym rozwiązaniem?

Gdyby spojrzeć na to z perspektywy tego, że dystrybutorzy filtrów pozbywają się plastiku z biznesu firmy, można by postawić tezę, że każdy dystrybutor filtrujący na rynku jest lepszy niż zwykła woda w butelkach. Jeśli już jesteś przekonany, warto przyjrzeć się różnorodności dostępnych dystrybutorów filtrujących. Po pierwsze, sprawdź, czy dystrybutor posiada zbiornik, w którym woda jest chłodzona. To przestarzałe rozwiązanie również jest podatne na rozwój bakterii. Na przykład, jeśli Twoje biuro lub firma jest zamykana w piątek po południu i otwierana w poniedziałek rano, może to stanowić problem. Woda pozostaje w pojemniku przez dwa dni, a następnie zaczyna się psuć.

Najlepszym rozwiązaniem jest dozownik, który regularnie chłodzi i filtruje wodę. Woda jest gotowa, kiedy jej potrzebujesz. Tryb Direct Chill, czyli zaawansowane technologicznie urządzenie, za pomocą którego można przygotować wodę wtedy, kiedy jest potrzebna, zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiednio dobrany typ i filtr sprawi, że woda będzie smakować wybornie i będzie krystalicznie czysta.

Podsumowując:

  • Dostęp do przefiltrowanej, krystalicznie czystej wody
  • Dostęp do filtrowanej wody, która jest krystalicznie czysta
  • Aplikacja umożliwiająca sterowanie urządzeniem
  • Tryb Direct Chill
  • Atrakcyjne wzornictwo, które podkreśli Twoją przestrzeń

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz