Sobota, 28 stycznia 2023

Woda gzowana w twoim biurze i domu. Urządzenie do produkcji wody gazowanej.

12 listopada 2021

0


Woda gazowana dla Twojego domu, biura lub firmy. Urządzenie do wytwarzania wody gazowanej.
Wiele osób nie widzi sensu kupowania filtrów do wody, skoro nadal kupują plastikowe pojemniki na wodę. Powód tego jest często bardzo prosty: uwielbiają wodę gazowaną. Ja wolę wodę z bąbelkami, dlatego podzielę się z Tobą tym, jak zrobić wodę gazowaną w swoim domu.

W tym artykule nie omawiamy zagrożeń zdrowotnych związanych z wodą gazowaną. Czy woda gazowana jest zdrowa? Jak dużo wody gazowanej powinieneś spożywać każdego dnia? Istnieje wiele opinii i ekspertów, więc nie chcemy dodawać więcej.

My wiemy, jak zrobić wodę gazowaną dla Ciebie.

Woda gazowana

Najpopularniejszą opcją jest karbonator. Karbonator to prosty i użyteczny sprzęt, który pozwala na przygotowanie wody gazowanej. Wystarczy przelać wodę z filtra do butelki. Następnie, za pomocą przycisku lub dźwigni, dozuje się gaz.

Niektóre z nasycaczy wody gazowanej wyświetlają ilość wprowadzanego gazu (nasycacze wody SodaStream), podczas gdy inne pozwalają wybrać, jak długo chcemy dozować gaz do wody (nasycacze wody Aarke Carbonator). Jeśli dodasz bardzo mało gazu, otrzymasz lekko gazowaną wodę. Im więcej gazu dodasz do wody, tym bardziej będzie ona gazowana. Jeśli chcesz, aby woda była bardzo gazowana, karbonizator może wytworzyć wodę gazowaną.

Saturator Aarke

Bezpieczeństwo markowych saturatorów do wody gazowanej jest bardzo wysokie. Nie można dodać zbyt dużo gazu. System zabezpieczający usunie nadmiar gazu. Nie należy w żaden sposób gazować innych substancji (nie, nie można ponownie dodawać gazu do piwa). Możesz pomalować swoją kuchnię lub biuro, jeśli dodasz do wody sok lub koncentrat. Wystarczy, że dodasz składniki do już gazowanej wody.

System gazowania wody posiada wymienny nabój wykonany z metalu z dwutlenkiem węgla (spożywczy). W wielu punktach w Polsce można wymienić pustą butlę z gazem na pełną. Z pełnej butli gazowej można wyprodukować 60-80 litrów gazowanej wody pitnej. Litr wody gazowanej z najpopularniejszych domowych saturatorów kosztuje około 70-80 groszy. Jest tak smaczna i ekonomiczna.

Karbonizator Aarke

A co dla biznesu? Który dystrybutor wody gazowanej jest najlepszy dla biura lub firmy?
Jeśli potrzebujesz wody gazowanej na większą skalę (np. Nasze dystrybutory wody mogą produkować wodę gazowaną na większą skalę (np. dla dużej liczby pracowników). Dozownik ten rozwiązuje problem dostarczania wody gazowanej i niegazowanej do biura, firmy lub produkcji. Marka Borg&Overstrom jest niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie.

Słyszeliśmy od klientów, jak trudno jest znaleźć porozrzucane butelki z wodą gazowaną. Jeden z pracowników bierze połowę butelki i wypija resztę, zanim umieści ją we właściwym miejscu. Nie jest to już możliwe dzięki naszym dozownikom wody gazowanej.

Dystrybutor wody dla firmy

Każdy pracownik przynosi swoją własną butelkę z wodą (w czasach pandemii jest to jeszcze bardziej bezpieczne i uzasadnione) i nalewa sobie szklankę wody schłodzonej, gorącej lub gazowanej. Nie musisz się martwić o koszty wody gazowanej, utylizację plastiku, transport i przechowywanie wody. To daje Ci spokój i porządek.

Do dystrybutora wody można podłączyć butlę gazową o dowolnej wielkości. Wszystko zależy od tego, jak bardzo gazowaną wodę preferujesz. Zawsze możesz polegać na naszej ogromnej wiedzy.

Jak widzisz, woda gazowana jest łatwa do zrobienia w domu lub w firmie.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz