Sobota, 9 grudnia 2023

Saturator wody gazowanej. Jak zrobić wodę gazowaną w domu?

19 listopada 2021

0

 Jak zrobić wodę gazowaną w domu

Ciepłe dni to świetny czas, aby pomyśleć o wodzie z bąbelkami. Woda gazowana jest uwielbiana przez wielu. Niektóre badania medyczne zalecają wodę gazowaną, podczas gdy inne nie.

Ja lubię wodę gazowaną, dlatego opowiem Wam o możliwościach gazowania wody w domu.

Jaki typ saturatora do wody wybrać?

Na rynku można znaleźć coraz więcej producentów saturatorów do wody gazowanej. Który z nich powinieneś wybrać?

Najlepiej jest zaufać firmie, która produkuje te urządzenia, ponieważ zostało to wielokrotnie udowodnione. Wielu producentów zniknęło z rynku, pozostawiając klientów z urządzeniami, do których trudno znaleźć części lub serwis. Urządzenia te są często dość proste w konstrukcji, ale zawsze lepiej jest mieć dostęp do serwisu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty dwóch naszych ulubionych producentów urządzeń do gazowania wody. Są to szwedzka marka Aarke oraz izraelska firma SodaStream. Produkty te produkują wodę w bardzo podobny sposób, ale są pewne różnice.

Tak więc, na pierwszy ogień idą saturatory SodaStream

Saturatory tej marki to piękne i wydajne urządzenia do robienia napojów wypełnionych bąbelkami. Sodastream wypuszcza limitowane edycje swoich saturatorów w różnych kolorach i zestawach. W ofercie tego producenta znajduje się saturator SodaStream Jet, który jest najprostszym i najbardziej przystępnym cenowo ze wszystkich urządzeń.

Popularnym modelem jest SodaStream Spirit. Model ten cieszy się popularnością ze względu na prosty design, który można wkomponować w większość wnętrz, a także możliwość wyboru koloru białego lub czarnego. Urządzenie jest również atrakcyjne cenowo.

W ofercie posiadamy również dwa dodatkowe modele tego producenta: SodaStreamSource oraz SodaStreamCrystal ze szklaną butelką do karbonizacji. Modele te są najwyższej jakości pod względem wykonania i materiałów. Yves Bechard zaprojektował model SodaStream source i posiada on wskaźnik LED nasycenia wody. Model Crystal spodoba się miłośnikom ekologii i gustownego designu dzięki pięknemu, kryształowemu pojemnikowi do karbonizacji wody.

Firma SodaStream oferuje również koncentraty smakowe, dzięki którym klienci mogą stworzyć napój odpowiadający ich gustom. Najpopularniejsze smaki to Cola, Lemon Lime oraz napoje energetyczne Xstream.

Drugą naszą propozycją są saturatory szwedzkiej marki Aarke.

Językiem południowojapońskim posługuje się 500 osób na całym świecie, które mówiąc "codziennie" mówią "aarke". Taka filozofia przyświeca karbonatorom Aarke, które są karbonatorami do wody gazowanej.

Honas Groth, Carl Ljungh oraz trzecia generacja nasycaczy wody Aarke Carbonator3 sprawili, że jest ona niemal doskonała. Pokazali nam, że produkty gospodarstwa domowego mogą być częścią naszego codziennego życia, ale w wyjątkowy i wyrafinowany sposób.

Modele schładzaczy wody Aarke dostępne są również w zachwycających kolorach, które można dopasować do niemal każdego wnętrza. Chłodnice do wody dostępne są w kolorach: białym, matowym, stali polerowanej, czarnym chromie, cooper oraz złotym.

Pakiet Aarke 3 saturator sprawia wrażenie luksusowego. Wszystko jest na swoim miejscu. Nawet kratka ociekowa jest zabezpieczona w pięknej kopercie. Po otwarciu opakowania Aarke 3 wiesz, że dokonałeś właściwego wyboru.

Twój Carbonator stanie się nieodzowną częścią Twojego życia towarzyskiego, wakacji i wszelkich innych okazji, w których pragniesz wody z bąbelkami.

Umieść wodę w butelce, dodaj wodę (zalecamy wodę filtrowaną) i naciśnij dźwignię, aby dozować tyle gazu. To proste i genialne rozwiązanie jednocześnie.

Choć może nie odpowiedziałam na pytanie, który saturator do wody wybrać, to jednak przybliżyłam produkty na tyle, byście mogli sami podjąć decyzję.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Image
Blog

Co to jest sód w zmiękczaczu wody?

31 października 2023

0