Sobota, 9 grudnia 2023

Jaki filtr do wody polecacie?

15 listopada 2021

0

Wybór najlepszego filtra do wody nie jest łatwy. Na rynku dostępnych jest wiele filtrów do wody.

Ich jakość jest często niska. Wiele firm wskoczyło na rynek ekologiczny, aby szybko zarobić pieniądze.

Bluewater Cleone jest najlepszym filtrem do wody

Na co powinieneś zwrócić uwagę, szukając odpowiedzi na pytanie "Jaki jest najlepszy filtr do wody?".

1) Zaufaj ekspertom

Poszukaj firmy z dużym doświadczeniem, która uzdatnia wodę od dłuższego czasu. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak wielu klientów obsługuje dana firma. Weźmy na przykład firmę Kuna System. Dlaczego? Działają oni na rynku od ponad 20 lat. Do tej pory obsłużyli ponad 24.000 klientów i wiele tysięcy firm. Dostarczają filtry do wody dla domów oraz dystrybutory wody dla firm.

2. Oferta firmy

Świetne jest to, że wybór filtrów jest tak szeroki. Możesz wybrać filtr do wody, który odpowiada Twoim potrzebom finansowym. Nie polecamy zbytniego oszczędzania na temacie swojego zdrowia. Wysokiej jakości filtr do wody będzie Ci służył przez wiele lat. Ta inwestycja zwróci się w dłuższej perspektywie. Lepiej jest kupić urządzenie z wyższej półki. Wiele firm oferuje opcje finansowania, które pozwalają na zakup i instalację filtra do wody w ratach miesięcznych 0%. Ułatwi to zaakceptowanie wyższego kosztu i pozwoli na zakup lepszego produktu.

3) Wybieraj produkty, które są bezpieczne dla Ciebie i Twojego zdrowia.

Jest to bardzo ważny aspekt. Filtry do wody wykonane z różnych materiałów mogą mieć bardzo zróżnicowane właściwości. Filtr do wody, który kosztuje mniej niż 100 zł nie musi oznaczać, że jest wysokiej jakości. Słabej jakości filtry do wody są również powszechne w przedziale cenowym pomiędzy 1000 a 5000 złotych. Wynika to z pazerności dystrybutorów i systemu sprzedaży. Najdroższe filtry zawsze będą pochodziły z pokazów i prezentacji, co przekłada się na wysokie prowizje dla sprzedawców.

Zalecany filtr do wody do stosowania pod zlewozmywakowego

Zapytaj sprzedawcę, z jakich materiałów wykonany jest oferowany przez niego filtr do wody. Czy materiał ten jest wolny od BPA i innych szkodliwych substancji (i czy jest na to dokumentacja)? Atest PZH nie jest wystarczający. Stowarzyszenia jakości wody wymagają również Złotego Medalu WQA (Water Quality Associations), aby mieć pewność, że filtry do wody są najwyższej jakości. Najlepsi współpracują z najlepszymi. Dlatego markowe filtry do wody często zawierają węgiel aktywny Jacobi Carbons, złączki marki John Guest, czy materiały i rozwiązania z zakładów Filba.

4 Który filtr do wody jest najlepszy?

Na podstawie rozwiązań, które opisałem powyżej oraz materiałów używanych do produkcji filtrów do wody, warto rozważyć tylko jeden produkt. Takim produktem jest Bluewater Cleone. Ten filtr wody tworzy krystalicznie czystą wodę dla Twojej rodziny. Urządzenie zapewnia wodę na wyciągnięcie ręki przez 24 godziny na dobę. Wystarczy otworzyć kran, aby popłynęła woda z minerałami. Jest to świetne rozwiązanie dla rozwoju Twoich dzieci, jak również dla Twojego zdrowia.

Bluewater Cleone jest wykonany z najlepszych materiałów i produkowany we własnych fabrykach Bluewater Sweden. Urządzenie to jest bardzo drogie, więc wymaga wiele przemyśleń. Plusem jest to, że co kilkadziesiąt lat podobna kwota (jak na zakup profesjonalnych urządzeń) idzie na zmarnowanie z powodu tego, ile pijemy plastikowych butelek i wody. Czasami dystrybutorzy Bluewater Cleone Polska oferują raty 0%, co znacznie ułatwia zakup takiego produktu.

Filtry do wody, które są polecane i najlepsze

Życzę Wam dobrego zdrowia, gdy już zainwestujecie w najlepszy filtr do wody. Jest to wygodny i świetny sposób na pochwalenie się spożyciem wody mineralizowanej w domu. Nie produkując plastikowych odpadów, aktywnie pomagasz środowisku. Jesteś wzorem do naśladowania dla innych. Jesteś po prostu lepszym człowiekiem.

Bądź zdrowy!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz