Sobota, 9 grudnia 2023

Jaki dystrybutor wody wybrać?

23 listopada 2021

0


Rekomendacje dystrybutorów wody dla firm Jaki dystrybutor wody jest najlepszy dla firmy?
Prowadzisz firmę? Czy dystrybutory wody wykonane są z plastikowych butelek? A może po prostu zastanawiasz się, jaką wodę powinieneś oferować swoim pracownikom. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Na początek skorzystaj z oferty, która zapewni Ci wolność i swobodę.

Być może jesteś ograniczony długoterminowymi umowami, które ograniczają Twoją swobodę. Lato może wymagać więcej wody, ale zima może przynieść spadek jej zużycia.

Oznacza to, że mając umowę na korzystanie z dystrybutora butelkowego, czasami będziesz miał niedobór wody, a innym razem jej nadmiar. Dozownik filtrujący ma stosunek 1:10. Woda, której potrzebujesz, będzie zawsze dostępna. Dystrybutor bezbutlowy produkuje czystą, świeżą wodę w sposób regularny.

Po drugie: Postaw na jakość

Dystrybutory bezbutlowe cieszą się coraz większą popularnością. Wiele firm widzi w tym szansę na zrobienie świetnego interesu. Kupują chiński dystrybutor wody za 40-50 dolarów i dzierżawią go za 60, 80, czy 100 złotych miesięcznie. Należy zwracać uwagę na wygląd, wykonanie, sposób filtracji, certyfikaty i inne czynniki. Dobrze jest, jeśli dystrybutor nie ma w środku zbiornika na zimną wodę (niestety większość dystrybutorów ma).

Dlaczego jest to ważne? Przechowywanie wody może prowadzić do jej zepsucia, a nawet rozwoju bakterii. Wiele biur i firm jest zamykanych w piątek po południu i otwieranych ponownie w poniedziałek rano. Woda pozostawiona w zbiorniku na dłużej niż dwa dni, w ciepłym otoczeniu, po prostu się zepsuje.

W dozownikach dostępna jest technologia Direct Chill. Technologia ta błyskawicznie schładza wodę za pomocą bloku lodu. A co z wyglądem? Miło jest mieć praktyczny mebel w swojej firmie lub biurze. Dystrybutor wody jest świetnym meblem.

Po trzecie: Koszty

Łatwo jest założyć, że bezbutlowy dystrybutor wody, który zakupisz dla swojej firmy, zwróci się z nawiązką. Pytanie brzmi: jak szybko? Firmy płacą za wodę tysiące złotych rocznie. Weźmy pod uwagę faktury z ostatniego roku od dostawcy wody. Po spłacie urządzenia, prawie cała ta kwota zostanie na Twoim koncie. Przyjemne, nieprawdaż!

Możesz również wziąć w leasing lub pożyczyć pieniądze na zakup dystrybutora wody. Wówczas firma będzie mogła uznać całą kwotę. Wiele firm leasinguje sprzęt. Jest to najmniej opłacalna opcja. Czasami trzeba zapłacić kilkukrotnie więcej niż koszt urządzenia. To nie jest Twoja decyzja. Ty masz ostateczne zdanie.

Po czwarte: Postaw na wygodę i funkcjonalność

Możesz zaoszczędzić miejsce, używając dystrybutora wody, który nie zawiera butelek. Puste i pełne butelki muszą być gdzieś przechowywane, a każdy metr kwadratowy Twojej firmy to pieniądz. Plastikowe butelki nie są najlepszym dodatkiem do wystroju wnętrza. Czekanie na dostawę, która latem często bywa bardzo powolna, może być frustrujące. Pozwól, aby woda czekała na Twoje przybycie, a nie Ty na nią.

Po piąte: Bądź nowoczesnym, ekologicznym pracodawcą

Twoi pracownicy będą wdzięczni, że świadomie wyeliminowałeś plastikowe opakowania i zapewniłeś wodę dla firmy. Woda z dystrybutora bez butelki jest smaczniejsza niż woda z plastikowej butelki. Nie trzeba już dźwigać ciężkich butelek, aby zamontować je na dystrybutorze. To jeden obowiązek mniej.

Stosując dystrybutory bezbutlowe w biznesie można pomóc środowisku. Transport wody, olej do produkcji butli i woda do ich napełniania, plastik i butle używane podczas pracy, oraz wiele innych czynników, negatywnie wpływa na środowisko. Ten niepotrzebny łańcuch jest zagrożeniem dla naszej planety.

Dystrybutor wody bez butli to współczesny standard w każdej nowoczesnej firmie. Za kilka lat będziesz wytykał palcami firmy, które nadal używają plastikowych butelek do wody. Zmień swoje przyzwyczajenia już dziś. Możesz cieszyć się krystalicznie czystą wodą i zaoszczędzić pieniądze, instalując w swojej firmie prestiżowy dystrybutor wody Borg&Overstrom.

Bądź zdrowy!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz